Globočník (Zelení): Příroda nezná hranice
Zelení z Česka a Neměcka pojedou společně upozornit na některé problémy sousedících regionů a vyslechnout si místní obyvatele, co je v souvislosti s blížícími se volbami do Evropského Parlamentu nejvíce trápí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.5.2019 v 15:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 12. 05. 2019

Související články

Globočník (Zelení): Některým lidem se nezavděčíte nikdy
V pondělí jste se mohli v Babišově médiích dočíst, že se zelený zastupitel Petr Globočník bude stěhovat do vily v Janově.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Globočník (Zelení): Práce je mnoho a hned na úvod nás čeká ostrý test
Na krajské konferenci v Litoměřicích bylo zvoleno nové vedení krajské organizace Strany zelených v Ústeckém kraji. Post krajského předsedy pro následující dva roky obhájil ekologický aktivista Petr Globočník.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.2.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Globočník (SZ): Rád bych vlil novou energii do žil
Zelení v Ústeckém kraji si zvolili nové vedení. Povede je Petr Globočník. Prioritami na další období jsou: zdravý život ve městech, dostatek moderních pracovních míst, kraj otevřený lidem, vzkvétající životní prostředí, zájmy a práva občanů. Nové vedení bude Zelené zastupovat dva roky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.1.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Globočník (Zelení): Pravidla kotlíkových dotací je třeba přenastavit
Komentář na facebookovém profilu ke kotlíkovým dotacím
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.11.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Globočník (SZ): Lithium je surovina budoucnosti, uhlí naopak patří minulosti
Na Mostecku letos poprvé v historii České republiky probíhá klimatický tábor. Severočeští Zelení se ho účastní pod heslem „Uhlí ne, lithium ano!“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.6.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Globočník (SZ): Za požár skládky Celio nese odpovědnost provozovatel areálu
Na skládce nebezpečných odpadů Celio hoří od pondělní noci. Požár se podařilo přechodně uhasit, stále ovšem prohořívá část skládky. Na skládce se přitom nejedná o ojedinělý jev. Zelení jsou přesvědčeni, že plnou odpovědnost za zabezpečení skládky nese provozovatel areálu. Zelení také navrhují pro podobné případy nákup nezávislých měřících zařízení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.8.2017 v 16:35, zobrazit podobné
BPI - Obrana domova: Jsme suverénní stát, drzost představitelů EU nezná mezí
Sdělovací prostředky přináší informace o tom, že Jean-Claude Juncker, šéf Evropské komise hrozí zahájením řízení pro porušení nedodržování uprchlických kvót. Drzost představitelů EU nezná mezí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.6.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Zelení Most: Půl tuny odpadků. Ulevili jsme zeleni Pod Lajsníkem
V rámci tradiční akce „Ukliďme Česko“, která se konala v sobotu 8.4. 2017, mostečtí Zelení a jejich příznivci opět uklízeli odpadky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.4.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Příroda chrání před povodněmi i suchem, obohacuje i inspiruje. Vyfoťte to a své úlovky posílejte do fotosoutěže
Zachyťte na fotografii, čím vás příroda obohacuje, a přihlaste se do soutěže NATURE@work, kterou každoročně pořádá Evropská agentura pro životní prostředí (EEA). Tématem letošního ročníku soutěže je vliv přírody a přihlásit se může každý občan EU starší 18 let. Vítězové jednotlivých kategorií NATUREprovides, NATUREprotects a NATUREinspires) mohou získat finanční odměnu ve výši 1000 eur. Cílem soutěže je upozornit na roli, jakou v našem životě hraje příroda. Ta nám poskytuje např. čistý vzduch a pitnou vodu, oblečení, potraviny a materiály pro stavbu obydlí. Mezi další velmi významné přínosy patří například role přírody při zmírňování dopadů změny klimatu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.3.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Hudec (Zelení): Nastavená noha úroveň středních škol nezvýší
Přiznám se, že mě poněkud udivil ten opětovný tlak na stanovení umělé, zvnějška stanovené hranice úspěšnosti při přijímacím řízení na střední školy. Neobjevily se takové snahy poprvé a nepokládám je za zrovna šťastný nápad.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.2.2019 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist