Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2019
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.626x, což odpovídá cca 241.378-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Zeman přijal čínské delegace z provincie Če-ťiang a banky ICBC
Prezident Miloš Zeman dnes na Pražském hradě přijal čínské delegace z banky Industrial and Commercial Bank of China (ICBC) a z východočínské provincie Če-ťiang. Zástupci banky podle prezidentova mluvčího Jiřího Ovčáčka přislíbili financování projektů čínských investorů v České republice a českých v Číně. Delegace z provincie Če-ťiang jednala především o ekonomice a železničním spojení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.5.2019 v 22:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 23. 05. 2019

Související články

Paroubek: Výlet do 22. století
Téměř přesně po roce jsem opět navštívil zřejmě nejkrásnější čínské město Chang-čou. Před rokem jsem hovořil v průběhu svého týdenního pobytu s představiteli provincie Če-tiang, města Chang-čou a města Ning-po o možnostech vytvoření česko-čínského centra v režii provincie Če-tiang, umístěného v Praze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.12.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Bankovní byznys v ČR pochopili už i Číňané, jen česká vláda zatím nechápe...
Výhodnost bankovního byznysu v České republice pochopili už i v Číně a otevřeli zastoupení čínské banky ICBC v ČR. Šéf zastoupení čínské banky v ČR to okomentoval slovy :“ Chceme využít český potenciál“.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 15.5.2018 v 13:40, zobrazit podobné
NKÚ navštívila delegace z čínského kontrolního úřadu
Nejvyšší kontrolní úřad v úterý ve svém sídle přivítal delegaci z kontrolního úřadu z čínské provincie Shaanxi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.1.2019 v 09:35, zobrazit podobné
FOTO Prezident Zeman v Číně: Dotáhl příchod největší banky světa, pak šel jednat o prodeji našich letadel
REPORTÁŽ Program českého prezidenta v Číně pokračuje. Během soboty se Miloš Zeman účastní ekonomického fóra zaměřeného na finanční sektor. Největší banka světa, čínská ICBC, zde získala licenci ČNB k otevření pobočky v Česku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.5.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Ministryně Šlechtová domlouvá v Číně další byznys. Lidé tam Česko znají i díky Zemanovi
VIDEO UVNITŘ Ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová (ANO), která je na návštěvě Číny, se přesunula z provincie Henan do provincie Yunnan. Jednání v Henanu bylo podle slov ministryně úspěšné, což potvrdila i podnikatelská delegace. ParlamentníListy.cz jsou u toho.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.4.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Centrum Tradiční čínské medicíny ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové navštíví delegace vědeckých špiček z celého světa
Nadační fond na podporu Tradiční čínské medicíny spolu s Fakultní nemocnicí Hradec Králové pozval na návštěvu Fakultní nemocnice i jejího Centra tradiční čínské medicíny delegaci vědců z Yale, Cambridge, Paříže, Regensburgu a dalších univerzit, kteří se věnují výzkumu v oblasti tradiční čínské medicíny. Delegace vědců zavítá do Fakultní nemocnice v Hradci Králové v rámci konference “Synergie mezi západní a východní medicínou”, kterou pořádá Ministerstvo zdravotnictví ČR o den dříve, dnes 23. února, v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.2.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Ministr Zaorálek přijal velvyslance Čínské lidové republiky
Ministr kultury Lubomír Zaorálek dnes přijal v Nostickém paláci mimořádného a zplnomocněného velvyslance Čínské lidové republiky J.E. Zhang Jianmina. V průběhu setkání oba představitelé diskutovali o dosavadní spolupráci v oblasti kultury mezi oběma zeměmi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Prezident Zeman přijal na Pražském hradě ruskou delegaci, ocenil ekonomickou spolupráci
Prezident Miloš Zeman přijal dnes na Pražském hradě delegaci vedenou ruským ministrem průmyslu Denisem Manturovem. Zeman ocenil vývoj ekonomické spolupráce s Ruskem. Manturov ocenil turismus a potvrdil zájem na dalších investicích Ruska v ČR a českých v Rusku. ČTK to řekl hradní mluvčí Jiří Ovčáček. Návštěvu Manturova v České republice doprovodila diplomatická rozepře, kdy české úřady nepustily do země z bezpečnostních důvodů člena ministrovy delegace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.3.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Centrum Tradiční čínské medicíny ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové navštívila delegace vědců z celého světa
Návštěvu organizoval Nadační fond na podporu Tradiční čínské medicíny spolu s FNHK, v jejímž areálu by podle náměstka ministra zdravotnictví a člena správní rady fondu Romana Prymuly měla již v září tohoto roku započít stavba nového samostatného objektu Kliniky tradiční čínské medicíny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.2.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Ústecký kraj: Společné téma s Vietnamem je těžba rašeliny a rekultivace
Až z jižní části Vietnamu provincie Kien Giang přijela na návštěvu delegace do Ústeckého kraje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.12.2017 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist