Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2019
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.640x, což odpovídá cca 242.109-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Chris Floyd: Amerika mezi dvěma póly zoufalství
Jak se zeměkoule točí mezi dvěma póly nabitými zemským magnetizmem, kmitá náš názor na dnešní Ameriku mezi dvěma póly nabitými zoufalstvím. Když zaujmete pozici na pólu jednom, možná tam spatříte sama sebe vykřikujícího, že ještě nikdy nebylo tak zle, jak je dnes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.6.2019 v 16:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 01. 06. 2019

Související články

Máte rádi Pink Floyd? Tak čtěte. Rocková legenda ostře promluvila k dění ve Venezuele
Legendární rockový hudebník Roger Waters (Pink Floyd a další) se na internetu vymezil proti humanitárnímu koncertu na podporu strádajících Venezuelanů, který v kolumbijském městě Cúcuta hodlá uspořádat britský miliardář a majitel společnosti Virgin Richard Branson. Podle Waterse jde o politickou akci, která s humanitární činností a se zájmy strádajících Venezuelanů nemá nic společného.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.2.2019 v 18:35, zobrazit podobné
P. C. Roberts: Přežije Amerika Washington?
V minulých svých článcích jsem zmínil dvě dramatické a nebezpečné události, nacházející se na hranici mezi dvěma nukleárními mocnostmi. První bylo prohlášení zástupce velitele ruských vojenských operací generálporučíka Viktora Poznihira o tom, že Washington připravuje překvapivý nukleární útok na Rusko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.11.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Český statistický úřad: Lidé se stěhují hlavně v rámci stejného okresu
Stěhování mezi obcemi v České republice bylo v roce 2015 na úrovni 242 tisíc obyvatel. Největší část lidí změnila adresu pouze v rámci okresu, kdy se přestěhovala z jedné obce do druhé. 21,2 % obyvatel se stěhovalo v rámci téhož kraje mezi dvěma okresy a 35,4 % mezi dvěma kraji.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.3.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Zeman pokračuje ve výprasku Sobotkovi: Akt zoufalství! Stranu převzal na 25 procentech a dovedl ji na dvanáct
Premiér Sobotka avizoval, že se možná pokusí odvolat ministra financí Andreje Babiše, ale nakonec předestřel plán podat demisi. To, že je napětí mezi Andreje Babišem a Bohuslavem Sobotkou, není vůbec nic nového. To napětí se pouze stupňuje s tím, jak se blíží volby. Sobotka mohl navrhnout odvolání Andreje Babiše, místo toho chce podat demisi. Prezident Miloš Zeman v pořadu Týden s prezidentem v TV Barrandov to označil za akt zoufalství.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.5.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Zbyněk Fiala: Amerika se zakopává
Amerika se začíná obklopovat plotem, nejen fyzickým, jaký má vyrůst na hranici s Mexikem, ale i obchodním. Prezident Trump vyhlásil řadu ochranářských opatření namířených hlavně proti Číně, ale mohou dopadnout i na EU a další regiony.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.3.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Polovina země slaví, polovinu Čechu zachvátilo zoufalství, tvrdí v Rakousku
Vítězství Miloše Zemana v prezidentských volbách je známkou hluboké rozpolcenosti Česka. Zatímco polovina země slaví, druhou uvrhl výsledek hlasování do stavu zoufalství, napsal dnes rakouský deník Die Presse. Informovala o tom ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.1.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Přemysl Votava: Amerika opět pláče…
Spojenými státy zní opět střelba ve škole. Umírají nevinní, Amerika pláče…. Spojené státy americké v mnohých směrech patří ke světové špičce. Přesto vedle těch výloh lesku a pýchy, mají i výlohy smutku a beznaděje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.2.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Vladimir Putin: To si myslíte, že všechny odposloucháváme? Skripal, Ukrajina, Sýrie... My jsme tohle nechtěli. Ty mrtvoly? To je jinak
Ruský prezident Vladimir Putin se při příležitosti summitu v Helsinkách sešel nejen s americkým prezidentem Donaldem Trumpem. Svolil také k půlhodinovému rozhovoru s americkou televizní stanicí Fox News, kterou zastupoval zkušený reportér Chris Wallace. Ten například moderoval debatu prezidentských kandidátů mezi Donaldem Trumpem a Hillary Clintonovou v roce 2016.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.7.2018 v 09:35, zobrazit podobné
„Kde to vede Amerika, tam je mír a prosperita.“ USA zpucovaly Čínu a Rusko a oznámily, že odteď zase vedou svět. Zásadní projev
Ministr zahraničních věcí USA Mike Pompeo v Bruselu přednesl projev, ve kterém vyslal jasnou zprávu: Amerika má v úmyslu vést „svobodný svět“. Obořil se na Čínu, Rusko a Írán, že zneužívají pravidla svobodného řádu, který se ustálil po konci studené války, a zkritizoval mezinárodní organizace v čele s OSN za to, že neplní své poslání. „Nepřátelé zneužili našeho nedostatku vedení pro své účely. Tohle jsou hořké plody amerického ústupu. Prezident Trump to hodlá změnit,“ slíbil ministr a dodal, že Amerika se vrací zpět do ústřední role na světové scéně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.12.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Trumpův stařec mluvil, lidé od Merkelové se mu smáli. Ale je to vážné: Unikly dokumenty o válce mezi USA a EU. Konec Západu?
Německý týdeník Der Spiegel neboli Zrcadlo varuje, že nadcházející summit zemí G20 v Hamburku skončí fiaskem kvůli neshodám mezi prezidentem USA Donaldem Trumpem a německou kancléřkou Angelou Merkelovou. Nelze vyloučit ani obchodní válku mezi dvěma ekonomickými velmocemi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.7.2017 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist