Změnil se, je radikální, stydím se. Deník N zpovídal bývalé kolegy generála Blaška. A nedopadlo to dobře
Na nově zvoleného europoslance za hnutí SPD, generála ve výslužbě Hynka Blaška, se zaměřil server deníkn.cz. Blaško se do Bruselu probojoval z osmého místa kandidátky. Mezi zvolenými europoslanci dostal čtvrtý nejvyšší počet hlasů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.6.2019 v 06:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 02. 06. 2019

Související články

Místo kdákání o ruských švábech se podívejte do zrcadla. Vzpomínka na generála Blaška a prasečiny, které v armádě zažíval
Výsledky letošních eurovoleb jsou na světě. Kromě vítězného hnutí ANO se do Evropského parlamentu probojoval generál Hynek Blaško za SPD, který díky hlasům voličů přeskočil i lídra hnutí Ivana Davida. Na Blaška se ihned snesla ostrá vlna kritiky. „Česká proruská dezinformační scéna si zvolila svého ruského vlastence,“ poznamenal například Jakub Janda. Za generála se naopak postavil bývalý poslanec ODS Martin Novotný.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.5.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Jakub Janda: Generál Blaško je kůň Moskvy. Nenávidí členství v NATO. Hrozba pro Česko!
Lobbista Jakub Janda okomentoval na svém facebookovém profilu výsledky voleb. Mimo jiné se zaměřil na výsledek kandidáta SPD, generála Hynka Blaška. „Česká proruská dezinformační scéna si zvolila svého ruského vlastence,“ poznamenal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.5.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Stydím se, chce se mi zvracet. Generál Řehka má být za svá slova kázeňsky potrestán
Armáda hodlá kázeňsky projednat brigádního generála Karla Řehku kvůli jeho kritice bývalého ministra zahraničí Lubomíra Zaorálka za jeho ostré prohlášení, že po útoku na české vojáky navrhuje ukončení mise v Afghánistánu, informoval server Aktuálně.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.10.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Seďa (ČSSD): Paní ministryně s kulama
Nechtěl jsem radit paní ministryni obrany, která je jistě razantní ženou. Problém je, že jsme již dvě ženy v této funkci měli a ono to zrovna dobře nedopadlo. Obrana je velmi těžký rezort a vyžaduje mnohaletou průpravu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.1.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Policie ČR má nového generála
Do hodnosti brigádního generála byl včera jmenován ředitel Útvaru rychlého nasazení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.10.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Policie má ve svých řadách již sedmého generála
Do hodnosti brigádního generála byl jmenován ředitel Národní protidrogové centrály.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.5.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Vojáci v Afghánistánu se stali oběťmi dobře připravené léčky
Z dosavadního vyšetřování nedělního útoku na české vojáky v Afghánistánu plyne, že šlo o dobře připravenou léčku. Česká jednotka je schopna se vrátit ke standardnímu režimu od pátku, záležet ale bude na rozhodnutí vrchního velitele amerických a spojeneckých sil v Afghánistánu armádního generála Johna Nicholsona. ČTK to dnes řekla mluvčí generálního štábu Vlastimila Cyprisová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Jan Cemper: Generála Blaška zvolila dezinformační scéna. Je vidět, že má vliv na volby!
ČSSD v evropských volbách na vlastní kůži poznala, jak se asi cítil Napoleon Bonaparte po bitvě u Waterloo v roce 1815. Ve volbách v roce 2019 sociální demokraté vybouchli, nezískali ani 4 procenta hlasů a musí dál hledat cestu, kterou se vrátí ke svým voličům. Aktivista Jan Cemper či bývalý europoslanec Libor Rouček (ČSSD) nabídli šéfovi strany Janu Hamáčkovi možnost. Mimo jiné by prý měl dát košem Andreji Babišovi (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.5.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Andrej Babiš předvedl psa, mluvil o ženě a popsal dovolenou. ,,Co vidíte dobrého na Kalouskovi?"... To nedopadlo moc dobře
Hostem Letního interview na serveru TN.cz byl předseda hnutí ANO Andrej Babiš. Divákům mimo jiné ukázal svého psa, poodhalil své soukromí, ale rovněž hovořil o politice. Servítky si nebral, když se pustil do předsedy TOP 09 Miroslava Kalouska.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.8.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Rázné staleté účtování generála Blaška: Ze zlatých českých ručiček je montovna. Lidé nadávají na internetu, ale zadky nezvednou
STO LET REPUBLIKY „Problém je, že Češi si strašně moc nechají líbit. Sednou si k počítači, píši nenávistné komentáře, jsou sprostí, urážejí, ale když je někdo vyzve, aby zvedli zadky ze svých gaučů a šil do ulic něco prosazovat, nikoho ani nehne,“ rekapituluje poslední století generálmajor Hynek Blaško. Přičítá to české nátuře. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz také upozornil, že zlaté české ručičky se znehodnocují už v systému školství. Na práci pak nejsou lidé.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.10.2018 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist