Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2019
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.640x, což odpovídá cca 242.109-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Moravec chtěl pitvat Babišův audit, ale narazil. A zněla Havlova slova
Dnes se v Otázkách Václava Moravce setkali předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský, nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman a náměstek ministryně spravedlnosti Jeroným Tejc. Moravec v úvodu připomněl slova prezidenta Václava Havla z roku 2003, kdy upozorňoval, že nezávislost justice je třeba obhajovat. Rychetský na Havlova slova navázal. Prozradil, kde máme zaděláno na největší problém. A v přímém přenosu vynadal svým kolegům z Ústavního soudu, Šlo o hoteliéra a ruské hosty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.6.2019 v 14:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 02. 06. 2019

Související články

Václav Moravec pryč z nedělního poledne! Ozývá se i z nečekaných stran
Moderátor Václav Moravec se ocitl pod palbou kvůli hostům, které si volí. Za fakt, že si Moravec pozval do Žižkovské věže předsedu ČSSD Jana Hamáčka, to schytal od bývalé poslankyně ODS Kateřiny Dostálové i od historika Petra Blažka. Padla slova o tom, že Moravec jako moderátor vyhořel.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.10.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Právník se podíval na Babišův „audit“. Daňový únik, konstatoval rovnou
Vicepremiér a ministr financí Andrej Babiš zveřejnil závěry zprávy auditorských firem o svých příjmech. Chtěl tak rozptýlit pochybnosti o svých soukromých financích. Podle serveru Hlídacípes.org, kde o této kauze píše advokát Aleš Rozehnal, ale audit přinesl více otazníků než odpovědí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.3.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Babišův audit má hodnotu toaletního papíru, vzkazuje novinář Jiří X. Doležal
Ministr financí Andrej Babiš (ANO) si objednal audit, který měl prokázat, že aféra s korunovými dluhopisy vlastně žádnou aférou není, protože šéf hnutí ANO měl dost peněz, když nakupoval balík korunových dluhopisů svého Agrofertu za miliardu a půl. Jiří X. Doležal se však Babišově snaze nekompromisně vysmál.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.3.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Kandidáta Hynka pustili do Českého rozhlasu. Z éteru zněla slova o tom, že EU míří do pekel
Moderátor Jan Pokorný pokračuje v prezidentském maratonu. V úterý si povídal s dalším uchazečem o nejvyšší politický post v zemi, Jiřím Hynkem, členem politické strany Realisté Petra Robejška. Hynek mimo jiné popsal, které hloupé zákony by jako prezident zrušil a v čem by chtěl navázat na Václava Havla nebo na Miloše Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.1.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Babišův průšvih s EU: Horší než Berlusconi! zní z Francie. A ještě prý udeří Lenka Bradáčová
Na audit ohledně střetu zájmů českého premiéra Andreje Babiše (ANO) se zaměřil i server Neovlivní.cz Sabiny Slonkové a server iHNED.cz. Ten připomíná slova ředitele bruselské kanceláře prestižního francouzského think-tanku Nadace Roberta Schumana Erica Maurice. Kauza Babiše je podle něj horší než kauza italského premiéra Silvio Berlusconiho.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.6.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Andrej Babiš: Prostě máme fakt našlápnuto na úspěšnou éru
V anketě dnešních Lidových novin odpovídali politici na dvě otázky. První zněla „Co očekáváte od roku 2017“ a druhá „Co byste chtěl vy osobně v příštím roce změnit“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.1.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Poslankyně Havlová: Nebát se odlišného. Krásná slova, ale co se za nimi skrývá...
Ústní interpelace na ministryni školství, mládeže a tělovýchovy na 55. schůzi sněmovny 23. února 2017:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.2.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Zdeněk Koudelka: Miloš Zeman má svobodu slova
Po zmínce o České televizi v inauguračním projevu prezidenta republiky Miloše Zemana se vyrojily názory, že šlo o útok na svobodu slova. Ale prezident má též svobodu slova. Svobodní ve svých projevech byli i prezidenti Václav Havel a Václav Klaus, byť se to mnohým nelíbilo. Svobodu slova mají novináři, ale svobodu slova mají i jiní, když hodnotí jejich práci. Vždyť jak lze hodnotit, když Václav Moravec v České televizi vypouští lež, že Kroměříž je ve…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 12.3.2018 v 08:41, zobrazit podobné
FN Brno: Periodický audit DIAS opět potvrdil vysokou kvalitu zdravotnických pracovišť nemocnice
Ve dnech 25. – 27. března proběhl ve FN Brno periodický audit kvality mezinárodní akreditační a certifikační autoritou Det Norske Veritas dle evropského akreditačního standardu pro zdravotnická zařízení DIAS a normy ISO. Audit provedli 4 auditoři (z Holandska, Anglie a Slovenska).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Nejvyšší kontrolní úřad: Výbory pro audit přispějí ke kvalitě finančních informací
Na půdě Nejvyššího kontrolního úřadu se včera uskutečnila konference na téma „Výbory pro audit.“ Jednalo se již o třetí setkání představitelů hlavních kontrolních a auditních institucí České republiky. V průběhu konference byly pokřtěny dvě nové publikace „Praktická pomůcka pro Výbor pro audit“ a „Zpráva o činnosti Výboru pro audit.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.1.2017 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist