Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 0x, což odpovídá cca 0-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Okamura (SPD): Když se patrioti dostanou k moci, reálně řeší problémy lidí
Komentář na facebookovém profilu k rétorice Donalda Trumpa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.8.2019 v 21:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 12. 08. 2019

Související články

Patologická nenávist k Rusům. Když se dostanou v ČR k moci síly Orbánovy orientace, není vše ztracené. A Fico... Ze Slovenska přišel významný vzkaz k českým volbám
ROZHOVOR „Osud V4 závisí spíš na tom, jak dopadnou volby v České republice, ne na Robertu Ficovi. Když se dostanou v ČR k moci síly Orbánovy orientace, není vše ztracené, s Orbánem dokážou postupovat jednotně. Pokud ne, znamená to s velkou pravděpodobností konec tohoto spolku, i když bude formálně nadále existovat. Ideální by byla česko-slovenská jednota, o ní však můžeme jenom snít. Naděje ale umírá poslední,“ říká analytik Inštitútu národnej politiky a autor knihy „Súmrak európskej civilizácie. Barbari sa zmocňujú Európy“ Pavel Fendek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.10.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Premiér Sobotka pro PL: Pokud jste ve vládě, automaticky se lidem vzdalujete. Je důležité, abychom...
REPORTÁŽ Bohuslav Sobotka obhájil svůj post předsedy sociální demokracie. Pro ParlamentníListy.cz řekl, že ho těší každý hlas. „Je jasné, že pokud kandiduji počtvrté, nemohu získat devadesát procent hlasů,“ řekl. A jaký je jeho recept na vítězství v podzimních volbách proti populismu hnutí ANO a jeho lídra Andreje Babiše? „Problém je v tom, že Babiš navrhuje věci, které reálně lidem nepomohou. Jak vám zvedne plat, když se sníží počet poslanců? Nezvýší. Pro sociální demokracii je důležité, abychom řešili reálné problémy, které lidi cítí. Dávat realistické odpovědi, navrhovat recepty, které mají konkrétní výsledky a fungují,“ vysvětlil znovuzvolený předseda ČSSD Sobotka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.3.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Ekologičtí aktivisté vydírali podnikatele: Zaplaťte a nebudeme prudit
Deník Právo přináší zprávu o prazvláštním počínání dvou ekologických aktivistů. Dva muži ve věku 40 a 45 let vstupovali do stavebních řízení a komplikovali je. Podnikatelům vzkazovali, že přestanou dělat problémy, když dostanou patřičně zaplaceno.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.12.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Babiš v zahraničním tisku. Nadával na česká média, že nafukují fake news o komunistech u moci
Všichni řeší eurozónu, ačkoliv by měli řešit Schengen, vyjádřil se Andrej Babiš v interview pro agenturu Reuters. Podle něj je ochrana společných hranic mnohem důležitější než problémy s eurem a eurozónou. A připomenul, že dělení migrantů mezi země není řešení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.8.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Migrace ani islám nejsou, milí voliči, zásadními problémy naší současnosti!
Postoj k migraci či islámu rozhoduje prezidentské i parlamentní volby, tyto fenomény děsí a mobilizují miliony lidí a jsou zdrojem mnoha diskusí. Přestože jsou reálné, bývají uměle zveličeny a zneužity k manipulaci s občany. 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 24.1.2018 v 11:40, zobrazit podobné
Zvýší se důchodový věk? Vláda řešila, proč se musí změnit penzijní systém
Proč řeší vláda nějaké problémy,které prý vzniknou za 30-50 let ? To nemají nic lepšího na práci ? Při schvalování Státního rozpočtu se nemohou pomalu dohodnout,co bude zítra, a současně řeší takové pitomosti.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 2.9.2019 v 22:40, zobrazit podobné
Jan Ziegler: Holčičku zpátky rodičům, seniorovi ztracený důchod, europoslanec problémy řeší
Problémy nejsou od toho, aby se na ně nadávalo, ale aby se řešily. Pouhé nářky ještě nikomu nepomohly. To jsem si tak nějak uvědomil při četbě dvou zpočátku smutných příhod, ale nakonec se šťastným koncem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.6.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Petr Lukeš: Už dost lidé! Zastavím vás! Já, vaše Matka příroda!
Neuvěřitelně různorodé jsou zájmy lidí. Řeší svou práci, svou kariéru i svou dovolenou. Řeší svou rodinu, své děti a svůj důchod. Řeší své auto a svůj nejnovější mobil. A tak dále a tak dále.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.6.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Pražská kavárna ovládá ČT i velká média. Ale i neziskovky. Venkov je naštvaný, ale na protidemonstrace nemá prostředky. Sociolog popisuje, co zjistil mimo Prahu
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR "Když ta pražská parta demonstruje a mobilizuje svoje příznivce, tak zároveň mobilizuje i příznivce druhé strany. To znamená, že je tu nějaká skupina obyvatel, kterým třeba není Andrej Babiš či hnutí ANO úplně sympatické, mají k nim nějaké výhrady. Když vidí, že je napadený způsobem, který hodnotí jako neférový, a když mají to srovnání a říkají si, když ne Babiš, tak se dostanou tihle lidé k moci, tak to samozřejmě vede k tomu, že Babiš posílí," vysvětluje v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz sociolog Petr Hampl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.12.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Zdeněk Koudelka: Kampaně právu nesvědčí
Když nastupuje zneužívání moci, vytváří se trestněprávní kampaně. Držitelé moci se snaží ospravedlnit zneužívání moci honem na čarodějnice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.7.2019 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist