Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2019
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 5.021x, což odpovídá cca 261.989-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Past nalíčená na Babiše! Vondra v ČT varoval před očekávanou pozicí Jourové v bruselské komisi
Hostem dnešního Interview na ČT24 byl europoslanec Alexandr Vondra. Vyjádřil se k možnosti, že by se Věra Jourová měla stát místopředsedkyní Evropské komise, kde by měla dohlížet na fungování právního státu. Podle něj nejde o úspěch, nýbrž o problém, a Babiš tím „dostal pohlavek“. Pokud tuto funkci Jourová přijme, pak ji prý čeká kritika na Polsko a Maďarsko. Co se týká brexitové dohody, tak si Vondra myslí, že by vstřícnější měla být Evropská unie především v otázce hranice Irska se Severním Irskem. A varoval též před názorovým rozdělením v rámci Evropy, tak jako tomu bylo během vrcholící migrační krize.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2019 v 22:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 09. 09. 2019

Související články

Tady jsou čísla. Expremiér odhadl, jak dopadnou volby. A varoval před jedním z Pirátů
V sobotu ve 14 hodin odpoledne se uzavřely volební místnosti. Jak tyto volby dopadnou? Na serveru Seznam Zprávy.cz o tom debatovali expremiér za ČSSD Jiří Paroubek a někdejší ministr obrany či zahraničí Alexandr Vondra (ODS). Vondra poděkoval lidovcům, že podrželi církevní restituce a varoval všechny občany před jedním členem Pirátské strany. Máme si prý dát pozor, abychom se neprobudili mezi upíry.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.10.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Zánik NATO a drastický plán EU. Vondra u Moravce říkal takové věci, že se Metnar nestíhal bránit. A pak si přisadil generál Pavel
V druhé polovině nedělních Otázek Václava Moravce České televize se sešli ministr obrany za hnutí ANO Lubomír Metnar, europoslanec a bývalý ministr obrany Alexandr Vondra (ODS) a bývalý šéf vojenského výboru NATO, armádní generál ve výslužbě Petr Pavel. Vondra varoval před hrozivým plánem EU, který údajně pomůže jen bohatým, a upozornil, že se může rozpadnout NATO.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.8.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Tady jsou čísla. Expremiér odhadl, jak dopadnou volby. A varování před jedním z Pirátů
V sobotu ve 14 hodin odpoledne se uzavřely volební místnosti. Jak tyto volby dopadnou? Na serveru Seznam Zprávy.cz o tom debatovali expremiér za ČSSD Jiří Paroubek a někdejší ministr obrany či zahraničí Alexandr Vondra (ODS). Vondra poděkoval lidovcům, že podrželi církevní restituce a varoval všechny občany před jedním členem Pirátské strany. Máme si prý dát pozor, abychom se neprobudili mezi upíry.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.10.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Markéta Šichtařová ztrhala portfolio Jourové: Evropské hodnoty? Na nich se s komunisticko-ekoteroristickou Evropskou komisí vůbec neshodnu
INVENTURA MARKÉTY ŠICHTAŘOVÉ Komentáře typu, že Evropská centrální banka pomáhá ekonomice, maskují stav věcí, říká Markéta Šichtařová. A Evropská komise by udělala nejlíp, kdyby portfolio Jourové zrušila. Jak ekonomka sama přiznává, s údajnými evropskými hodnotami, které má česká eurokomisařka hlídat, se s bruselskou komisí nedokáže vůbec ztotožnit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.9.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Chvála Jourové v ČT. Ale vypluly informace o jejím úřadě, a nejen to
Na nominantku Andreje Babiše Věru Jourovou připadl v Evropské komisi post komisařky pro transparentnost a dodržování hodnot EU. Stala se také místopředsedkyní Komise. A rozhořela se debata o tom, zda se jedná o slabé nebo silné portfolio, a co to znamená pro Česko. V Událostech, komentářích své postoje odhalil Jaroslav Bžoch, poslanec a místopředseda zahraničního výboru za ANO, a František Kopřiva, místopředseda výboru pro Evropské záležitosti. Post Jourové prý nebude tak slabý, jak se zdá. A Bžoch se opřel do Petra Fialy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Skandál kolem pohřbu Helmuta Kohla. Chtěl prý za řečníka Orbána, rozhodně ne Merkelovou. Jenže bruselské elity zavelely a je to úplně jinak
Někdejší ministr obrany Alexandr Vondra jen nevěřícně hledí na to, co se dnes děje v Německu v souvislosti s pohřbem kancléře sjednotitele Helmuta Kohla. Tahanice kolem pohřbu tohoto velikána podle Vondra ukazují, kam se dnes EU řítí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.7.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Karel Hvížďala: Zemanova past na Babiše
Prezident Miloš Zeman se opět předvedl jako dobrý šachista, který myslí o několik kroků dopředu a zároveň jako ten, který nikomu nic neodpustí. Past na Babiše, kvůli tomu, že vyhostil ruské diplomaty a do USA předal hackera Nikulina, si moc dobře rozmyslel a navíc mu to on tím, že několikrát zdůrazňoval, jak spoléhá na radu pana prezidenta, hodně ulehčil.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 12.4.2018 v 12:41, zobrazit podobné
Manželství homosexuálové? Nepřijatelné! Rodič jedna a dvě? Tak v tom světě nechci žít, ohromil Vondra čtenáře Respektu
Europoslanec Alexandr Vondra v rozhovoru pro týdeník Respekt vyjádřil své znepokojení nad „lavinou progresivismu“. Hrozí nám prý „progresivisté, kteří si říkají liberálové, ale liberálové to nejsou“. Vondra vysvětlil svůj odpor vůči schválení homosexuálního manželství a varoval předtím, že je dnes „možné vytvořit takovou hysterii ve společnosti, že nakonec většina může udělat tak nesmyslné rozhodnutí, které brutálně omezí naši svobodu ve jménu nějakého cíle, třeba záchrany planety“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.9.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Už Karel Čapek tušil nástup Trumpa a varoval před ním. Nevěříte? Jan Čulík o tom má celou přednášku
Šéfredaktor serveru Britské listy je přesvědčen, že už Karel Čapek varoval před nástupem člověka typu Donalda Trumpa do Bílého domu. A nejen před Trumpem. Stejně tak prý Čapek varoval před nenávistí vůči uprchlíkům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.2.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Vondra: Potraviny jsou levnější než před vstupem do EU. Města i venkov kvetou. Ale Unie se zhoršila
K 15letému výročí Česka v Evropské unii se vyjádřil exministr obrany Alexandr Vondra. „Změnili jsme se – my i Unie, a to hodně. My v něčem k horšímu a v něčem k lepšímu, Unie bohužel spíš jen k horšímu,“ zhodnotil pro server Forum24.cz Vondra.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.5.2019 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist