Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2018
Po18152229
Út29162330
St310172431
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.246x, což odpovídá cca 169.372-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Miroslav Macek napsal něco moc nepěkného o Madeleine Albrightové
Bývalý poslanec za ODS Miroslav Macek se ve svých pondělních glosách zaměřil nejen na nový nápad ohledně alkoholu i cigaret, ale i na informace kolem prezidentských voleb v USA.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.11.2016 v 16:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 14. 11. 2016

Související články

Cože? Toto nastalo po vystoupení Madeleine Albrightové. Jen zírali...
K vystoupení bývalé ministryně zahraničí Madeleine Albrightové v pořadu Dvacet minut Radiožurnálu Českého rozhlasu se na sociálních sítícíh vyjádřili americký novinář Erik Best a komunální politik Petr Štěpánek. Nechyběl ani názor ekonomky Markéty Šichtařové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.4.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Schwarzenberg: Buďme vděční Madeleine Albrightové za to, že jsme v NATO. Když jsme chlastali s Topolánkem...
Čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg dnes slaví osmdesáté narozeniny, při té příležitosti zavzpomínal na nejrůznější dobré i špatné úseky svého života a rozmluvil se o rozdílech mezi českou a rakouskou politickou scénou. „Buďme vděční Madeleine Albrightové za to, že jsme v NATO,“ řekl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.12.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Madeleine Albrightová chce přestoupit na islám
Zkušené politické harcovnici Madeleine Albrightové bude za několik týdnů osmdesát let, ale ani v tak pokročilém věku neztrácí smysl pro poctivý levicový aktivismus. Dnes na svém twitteru zveřejnila zprávu, kterou mimořádně potěšila muslimy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.1.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Martin Koller: Gratulace k narozeninám Madeleine Albrightové
Někdejší americká ministryně zahraničí Madeleine Albrightová, jako pražská rodačka původně Magdalena Körbelová, slavila ve Washingtonu osmdesáté narozeniny. Velkou oslavu při té příležitosti uspořádali i její pražští přátelé v Knihovně Václava Havla. Analytik Martin Koller využil jubilea a sepsal, čím se tato dáma zapsala do dějin světa. Ponořte se tedy do nehezké historie Clintonova Bílého domu včetně takových nepříliš známých epizod, jako je role paní Albrightové kolem genocidy ve Rwandě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.5.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Veliké ponížení Madeleine Albrightové. To asi nečekala
Bývalá americká ministryně Madeleine Albrightová vystoupila u příležitosti konání promoce se svým projevem na dívčí koleji claremontské vysoké školy Scripps College. Jejímu vystoupení však předcházely kontroverzní výroky pronesené na její adresu z řad profesorského sboru i samotných studentů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Dalajláma je tady každému u zadku. Jde o něco jiného, udeřil doktor Macek. A pověděl vtip
Bývalý místopředseda ODS Miroslav Macek se ve svých pravidelných glosách na serveru Viditelny-macek.cz mimo jiné vrátil k návštěvě dalajlámy v Praze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.10.2016 v 13:35, zobrazit podobné
Zásadní vyjádření Madeleine Albrightové: O amerických volbách, hanebné ruské propagandě a podpoře demokratických spojenců ve světě
Někdejší ministryně zahraničí USA, narozená v Československu, Madeleine Albrightová uveřejnila komentář v USA Today. Důsledně v něm varuje před propagandistickou válkou Ruska, která údajně rozbíjí Spojené státy. Následně svým americkým spoluobčanům radí, jak tlaku Kremlu čelit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.11.2016 v 21:35, zobrazit podobné
VIDEO Tak to se Madeleine Albrightové moc nepovedlo. Hillary Clintonová musela zuřit
Demokratické kandidátce na amerického prezidenta Hillary Clintonové se prozatím v kampani nedaří podle jejích představ, tak se rozhodla „povolat do zbraně“ svého manžela, bývalého amerického prezidenta Billa Clintona, a k tomu také bývalou ministryni zahraničí v jeho vládě Madeleine Albrightovou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.2.2016 v 13:35, zobrazit podobné
VIDEO Čerstvé vystoupení Madeleine Albrightové
Na sjezdu Demokratické strany podpořila kandidaturu Hillary Clintonové původem československá rodačka a bývalá ministryně zahraničí Spojených států Madeleine Albrightová. Při svém projevu zmínila i Prahu a přiznala, že Clintonové české zelí příliš nechutná. Varovala také před Putinem. „Sama dobře vím, co se stane, když dáte Rusům zelenou,“ prohlásila na sjezdu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.7.2016 v 14:35, zobrazit podobné
Nikdo nevíme, proč i u nás v USA zvítězil populismus... Madeleine Albrightová školila pražské studenty po amerických volbách
Bývalá ministryně zahraničí Madeleine Albrightová zavítala do Prahy a v pátek dopoledne hovořila se studenty Filosofické fakulty Univerzity Karlovy o amerických prezidentských volbách. V úvodu odpovídala na otázku, proč volby vyhrál Donald Trump. Albrightové se zdálo, že populismus nemůže v USA uspět, ale uspěl, protože její spoluobčané měli zřejmě strach.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.11.2016 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist